Gaidām vairāk apmeklētājus Enerģētikas muzejā Ķegumā un Pļaviņu HES vēstures ekspozīcijā


Priecājamies, ka Enerģētikas muzejā Ķegumā un Pļaviņu HES vēstures ekspozīcijā  Aizkrauklē varam uzņemt vairāk apmeklētājus!

Enerģētikas muzejā vienlaicīgi gaidīsim līdz 25 apmeklētājiem, bet Pļaviņu HES vēstures ekspozīcijā  – līdz 10 apmeklētājiem. Abas ekspozīcijas ir atvērtas apmeklētājiem otrdienās – svētdienās, un ir pieejamas plašas digitālās iespējas, kas ļauj to saturu iepazīt individuāli un distancēti.

Apmeklētāji tiek lūgti ekspozīcijas apmeklēt tikai tad, ja tiem nav saslimšanas simptomu. Ekspozīcijās ir jāievēro 2 m distance vienam no otra, izņemot vienā mājsaimniecībā dzīvojošos. Rūpējoties par apmeklētāju drošību, izvietotas informatīvās norādes, pieejami dezinfekcijas līdzekļi un vienreizlietojamie cimdi multimediju satura izpētei.

Individuālajiem apmeklētājiem līdz 10 personām Enerģētikas muzeja Ķegumā apmeklējums ir bez iepriekšējas pieteikšanās. Savukārt interesentu grupām no 11 līdz 25 personām ekskursijas jāpiesaka www.latvenergo.lv divas darba dienas pirms plānotā apmeklējuma.

Pļaviņu HES vēstures ekspozīcijas apskate sestdienās – svētdienās ir bez iepriekšējas pieteikšanās. Ekskursijas otrdienās – piektdienās jāpiesaka www.latvenergo.lv divas darba dienas pirms plānotā apmeklējuma.  


Papildinformācija: www.latvenergo.lv, e-pasts: muzejs@latvenergo.lv,
tālrunis: + 371 20208952.