AS "Latvenergo", reģistrācijas numurs: 40003032949, juridiskā adrese: Pulkveža Brieža iela 12, Rīga, LV-1010, e-pasta adrese: info@latvenergo.lv, tīmekļa vietnē izmanto mūsu un trešo personu sīkdatnes, lai uzlabotu vietnes funkcionalitāti un darbību, pielāgotu to Jūsu lietošanas paradumiem, kā arī lai iegūtu statistiku par lietotāju veiktajām darbībām.

Sīkdatņu politika ir sagatavota, lai tīmekļa vietnes apmeklētāji iegūtu informāciju par vietnē izmantotajām sīkdatnēm un to, kā AS "Latvenergo" tās izmanto.


Kas ir sīkdatnes un kā tās darbojas?

Sīkdatnes ir nelieli datu faili, kas tiek saglabāti lietotāja iekārtā un tīmekļa pārlūkā vietnes apmeklējuma laikā. Ar sīkdatņu palīdzību tīmekļa vietne spēj saglabāt lietotāja individuālos iestatījumus, atpazīt tos un atbilstoši reaģēt, pielāgojot darbību lietotāja vajadzībām un interesēm, apkopojot un atceroties informāciju par apmeklētajām tīmekļa vietnēm un Jūsu kā lietotāja izvēlēm, piemēram, valodas iestatījumiem tīmekļa vietnes pārlūkošanas laikā.


Kādas sīkdatnes tiek izmantotas?

Mēs izmantojam Nepieciešamās sīkdatnes, kas tiek izvietotas pēc noklusējuma, jo bez tām tīmekļa vietne nevar pilnvērtīgi darboties. Savukārt, par sīkdatnēm, kas tiek izmantotas statistikas un mārketinga nolūkiem, mēs prasām Jūsu piekrišanu. Sniedzot piekrišanu sīkdatņu joslā, kas tiek parādīta, kad apmeklējat mūsu tīmekļa vietni, vai "Civic cookie control" rīkā, kas atrodas tīmekļa vietnes kreisajā apakšējā stūrī, Jūs izvēlaties, vai atļaujat mums izmantot noteiktas sīkdatņu kategorijas. 

Lai uzlabotu tīmekļa vietnes funkcionalitāti un atvieglotu tās lietošanu, sniegtu jums pielāgotu informāciju par mūsu produktiem un pakalpojumiem, kā arī veiktu analītiku, tiek izmantoti šādi sīkdatņu veidi:

Kā apstiprināt, atteikties vai pārvaldīt sīkdatnes?

Apmeklējot šo tīmekļa vietni, lietotājam tiek attēlots logs ar ziņojumu par to, ka tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Pēc noklusējuma visas sīkdatnes ir atspējotas, izņemot Nepieciešamās sīkdatnes, kas nodrošina tīmekļa vietnes tehnisko darbību un funkcionalitāti. Tās tiek iestatītas automātiski un tām nav jāiegūst lietotāja piekrišana.

Ja Jūs noklikšķināsiet uz opcijas “Jā, piekrītu”, tas nozīmēs, ka esat piekritis visām sīkdatnēm, kas atrodas tīmekļa vietnē un Jūs apstiprināt, ka esat iepazinies ar informāciju par sīkdatnēm, to izmantošanas nolūkiem, kā arī gadījumiem, kad informācija tiek nodota trešajām personām.

Ja vēlaties, lai Jūsu ierīcē netiktu izmantotas sīkdatnes, lūdzu, nospiediet "Nē, nepiekrītu". Jūs varat atteikties no visām sīkdatnēm, izņemot Nepieciešamās sīkdatnes.

Ja Jūs vēlaties pārvaldīt sīkdatnes, piekrītot vai atspējojot konkrētus sīkdatņu veidus, to jebkurā brīdī ir iespējams izdarīt, nospiežot "Pārvaldīt sīkdatnes" vai uzreiz izmantojot rīku "Civic cookie control", kas atrodas tīmekļa vietnes kreisajā apakšējā stūrī, un pievienojot vai noņemot piekrišanas atzīmi pie attiecīgās statistikas un/vai mārketinga sīkdatņu kategorijas.

Atspējojot sīkdatnes, atsevišķi tīmekļa vietnes servisi nedarbosies pilnvērtīgi un nebūs iespējams pilnvērtīgi izmantot visas tīmekļa vietnes funkcijas, piemēram, var nebūt iespējams iegūt personalizētus piedāvājumus.


Kontaktinformācija jautājumos par sīkdatņu izmantošanu


Personas datu apstrāde

Līdzās šai Politikai AS "Latvenergo" personas datu apstrādi veic saskaņā ar Klientu personas datu apstrādes principiem, kas ir pieejami www.latvenergo.lv/dati.


Politikas izmaiņas

AS "Latvenergo" ir tiesības jebkurā brīdī izmainīt šo sīkdatņu politiku. Visas izmaiņas Sīkdatņu izmantošanas politikā tiks publicētas latvenergo.lv


Dokuments spēkā no: 08.06.2022.