AS “Latvenergo” tīmekļa vietnē latvenergo.lv izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu vietnes funkcionalitāti un darbību, pielāgotu to jūsu lietošanas paradumiem, kā arī lai iegūtu statistiku par lietotāju veiktajām darbībām.

Kas ir sīkdatnes un kā tās darbojas?

Sīkdatnes ir nelieli datu faili, kas tiek saglabāti lietotāja iekārtā par tīmekļa vietnes apmeklējumu. Ar sīkdatņu palīdzību tīmekļa vietne spēj saglabāt lietotāja individuālos iestatījumus, atpazīt tos un atbilstoši reaģēt, pielāgojot darbību lietotāja vajadzībām un interesēm, apkopojot un atceroties informāciju par jūsu kā lietotāja izvēlēm u.c.

Kādas sīkdatnes tiek izmantotas?

Lai uzlabotu tīmekļa vietnes funkcionalitāti un atvieglotu tās lietošanu, tiek izmantoti šādi sīkdatņu veidi:

Kā ierobežot sīkdatņu saglabāšanu vai noņemt sīkdatnes?

Ja jūs vēlaties pārvaldīt sīkdatnes, piekrītot vai atspējojot konkrētus sīkdatņu veidus, to ir iespējams izdarīt, izmantojot rīku “Civic cookie control”, kas atrodas tīmekļa vietnes kreisajā apakšējā stūrī. Pēc noklusējuma visas sīkdatnes ir atspējotas, izņemot Nepieciešamās sīkdatnes, kas nodrošina tīmekļa vietnes pamatfunkcionalitāti un darbību.

Pārvaldīt atsevišķas sīkdatnes, pieņemot, atspējojot vai dzēšot saglabātās sīkdatnes, ir iespējams, uzstādot atbilstošus iestatījumus savas ierīces interneta pārlūkprogrammā. Vairāk informācijas par sīkdatņu pārvaldīšanu varat atrast interneta pārlūkprogrammas palīdzības sadaļā.

Atspējojot sīkdatnes, atsevišķi tīmekļa vietnes servisi nedarbosies pilnvērtīgi un nebūs iespējams pilnvērtīgi izmantot visas tīmekļa vietnes funkcijas.

Kontaktinformācija jautājumos par sīkdatņu izmantošanu

Politikas izmaiņas

AS "Latvenergo" ir tiesības jebkurā brīdī izmainīt šo sīkdatņu politiku. Visas izmaiņas Sīkdatņu izmantošanas politikā tiks publicētas latvenergo.lv.