AS “Latvenergo” tīmekļa vietnē izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu latvenergo.lv funkcionalitāti un darbību, pielāgotu to jūsu lietošanas paradumiem, kā arī lai iegūtu statistiku par lietotāju veiktajām darbībām.

Kas ir sīkdatnes un kā tās darbojas?

Sīkdatnes ir nelieli teksta faili, kas analizē tīmekļa vietnes apmeklētību vai informē personu par noteiktas vietnes apmeklēšanu. Ar sīkdatņu palīdzību tīmekļa vietne iegūst spēju saglabāt lietotāja individuālos iestatījumus, atpazīt tos un atbilstoši reaģēt, tādējādi tīmekļa vietne var pielāgot darbību lietotāja vajadzībām un interesēm, apkopojot un atceroties informāciju par jūsu kā lietotāja izvēlēm. Piemēram, nākamreiz, kad atkal apmeklēsiet šo tīmekļa vietni, pārlūkprogramma atcerēsies jūsu darbības un iestatījumus un daļu no tām paveiks Jūsu vietā, piemēram, izvēlēsies valodu.

Kādas sīkdatnes tiek izmantotas?
Lai uzlabotu tīmekļa vietnes funkcionalitāti un atvieglotu lietošanu, tiek izmantoti šādi sīkdatņu veidi:

Kā ierobežot sīkdatņu saglabāšanu vai noņemt sīkdatnes?

Ja jūs vēlaties pārvaldīt sīkdatnes, piekrītot vai atspējojot konkrētās sīkdatnes, to ir iespējams izdarīt, izmantojot rīku “Civic cookie control”, kas atrodas tīmekļa vietnes kreisajā apakšējā stūrī. Pēc noklusējuma visas sīkdatnes ir atspējotas, izņemot Nepieciešamās sīkdatnes, kas nodrošina tīmekļa vietnes pamatfunkcionalitāti un darbību.

Informējam, ka, atspējojot sīkdatnes, atsevišķi tīmekļa vietnes servisi nedarbosies pilnvērtīgi un nebūs iespējams pilnvērtīgi izmantot visas tīmekļa vietnes funkcijas.

Personas datu apstrāde

Personas datu apstrāde, izmantojot sīkdatnes, notiek saskaņā ar Klientu personas datu apstrādes principiem

Politikas izmaiņas

AS "Latvenergo" ir tiesības jebkurā brīdī izmainīt šo sīkdatņu politiku. Visas izmaiņas Sīkdatņu izmantošanas politikā tiks publicētas latvenergo.lv.