Aktuālie darba piedāvājumi

Kāpēc izvēlēties Latvenergo?


Mēs sniedzam enerģiju sabiedrības attīstībai! Mēs lepojamies, ka Latvenergo koncerns ir viens no lielākajiem enerģētikas nozares uzņēmumiem Baltijā un ir līderis zaļās elektroenerģijas ražošanā. Enerģētika ir nākotnes nozare - tā ir nozare, kas jau tagad apvieno speciālistus ar pieredzi dažādās jomās un plašā specializācijā, bet mūs visus vieno vīzija par nākotnes enerģiju.

Vairāk kā 840 000 klientu mūs pazīst ar zīmoliem Latvenergo un Elektrum. Ar jaunām idejām un uzlabojumiem, Latvenergo zīmols Elektrum ir kļuvis par Baltijas reģiona vadošo spēlētāju enerģijas tirgū.

Mūsu mērķis ir vēl vairāk stiprināt zaļās enerģijas ražošanu, attīstot saules un vēja enerģijas projektus ne tikai Latvijā, bet visā Baltijā. 

Savukārt Elektrum Drive komandai ar vairāk nekā 570 uzlādes vietām ir izdevies būt līderiem elektrouzlādes infrastruktūras attīstībā Baltijas reģionā (atklājot ceļu uz elektrisko transportu visā Baltijā!).

Vienlaikus lepojamies ar savu pamatu enerģētikā- hidroelektrostaciju (HES) un termoelektrostaciju (TEC) nozīmīgumu, kur ik dienas tiek strādāts pie tehnoloģisko resursu pilnveidošanas augstāku ražošanas jaudu iegūšanai un videi draudzīgāku risinājumu nodrošināšanai. Tieši HES un TEC ražotnes šobrīd ir nozīmīgākais resurss, kas spēj labvēlīgi ietekmēt elektroenerģijas cenu visā Baltijas reģionā.

Mēs strādājam ar sirdi, ar enerģiju, ar prātu un ar domām par nākotni, un esam vienoti savā misijā virzīt enerģijas industrijas attīstību, sniedzot klientiem draudzīgus, inovatīvus un ilgtspējīgus risinājumus. Aicinām pievienoties arī Tevi!

Prēmiju atbilstoši darba sasniegumam

Finansiālu atbalstu ikgadējam atvaļinājumam

Iemaksas pensiju fondā


Veselības apdrošināšanu

Papildus atvaļinājuma dienas

Iespēja strādāt hibrīdrežīmā/ daļēji attālināti


Aizraujošus izaicinājumus, iespēju likt lietā idejas un redzēt sava darba rezultātu

Plašas profesionālās attīstības un apmācību iespējas

Atvērtus un aizrautīgus kolēģus

1440

Darbinieku skaits


14 gadi

Vidējais darba stāžs

76%

Darbinieki ar augstāko izglītību


51%

Ģimenēm (darbiniekiem ar bērniem) draudzīgs uzņēmums