Atklās Latvijā lielāko elektroauto uzlādes vietu


29.augustā Rīgā, biroju kompleksā Jaunā Teika tiks atklāta valstī lielākā elektroauto uzlādes vieta. Tajā Elektrum Drive sadarbībā ar EfTEN Capital izveidotajās trijās stacijās būs pieejamas 28 pieslēgvietas. Pakalpojums uz laiku būs pieejams par īpašu cenu.

Ne tikai privātajā, bet arī uzņēmumu sektorā Latvijā elektroauto skaits pārliecinoši aug. Tas nosaka izmaiņas gan jaunākajā dzīvojamajā fondā, gan arī biroju piedāvājumā, projektos iekļaujot elektrotransporta uzlādes iespējas, lai perspektīvā gan iedzīvotāji, gan darbinieki varētu nodrošināt savas vajadzības.

Elektrum Drive sadarbībā ar EfTEN Capital ir izveidojis plašāko elektrouzlādes punktu Latvijā, kas ir pieejams biroju kompleksā Jaunā Teika Rīgā. 29.augustā uzņēmumu, iedzīvotāju un viesu vajadzībām tajā tiks atklātas trīs elektroauto uzlādes stacijas ar 28 pieslēgvietām un 22kW uzlādes jaudu. Savukārt jau tagad, no 21. līdz 31.augustam jaunajā stacijā būs pieejama īpaša uzlādes cena – 0,18 EUR/kWh.

29.augustā aprit 4 gadi, kopš Latvenergo ar Elektrum zīmolu sāka piedāvāt elektroauto uzlādes pakalpojumus. Šajā laikā Elektrum Drive uzlādes tīkls ir izaudzis par lielāko valstī un strauji attīstās ne tikai Latvijā, bet arī Lietuvā un Igaunijā. Elektrum Drive piedāvā savus risinājumus arī uzņēmumiem, kuri attīsta savu videi draudzīgu autoparku vai arī pilnveido esošo servisu, kā to dara EfTEN Capital.

EfTEN Capital ir vadošais nekustamo īpašumu fondu pārvaldīšanas uzņēmums Baltijas reģionā, kas koncentrējas uz ieguldījumiem komerciālajā nekustamajā īpašumā un piedāvā visaptverošus aktīvu pārvaldības pakalpojumus. Ar stabiliem sasniegumiem diversificēta īpašumu portfeļa pārvaldībā, uzņēmuma mērķis ir nodrošināt investoriem pievilcīgu atdevi, vienlaikus koncentrējoties uz atbildīgu ieguldījumu praksi.

"EfTEN Capital" Latvijas portfelī ir tirdzniecības centrs "Domina Shopping", biroju komplekss “Jaunā Teika”, biroju ēkas "Tērbatas Biznesa Centrs", “Duntes biroji” un "Blaumaņa Centrs”, Latvijas nacionālās aviokompānijas "airBaltic" galvenā mītne, loģistikas centri “EfTEN Logistics Berģi”, “EfTEN Logistics Piepilsētas”, “EfTEN Logistics Ķekava” un "DSV loģistikas centrs”, biznesa un industriālais komplekss “Tehnoloģiskais parks Jūrkalne” un tirdzniecības centrs "RAF Centrs" Jelgavā. 

Vairāk: www.eften.lv, kā arī sociālajos tīklos Facebook un LinkedIn.

Ivita Bidere
AS “Latvenergo”
Preses sekretāre
Tālr.: 67728809; 29279158
ivita.bidere@latvenergo.lv