Elektrum energoefektivitātes speciālisti aicina uz diskusijām Lampā!


Šajā nedēļas nogalē Cēsīs norisināsies sarunu festivāls LAMPA, kurā Elektrum energoefektivitātes centra speciālisti rīkos diskusiju par klimatneitrālu mājokli un kā eksperti piedalīsies arī citās diskusijās. 

1.jūlijā no pl. 12.30 līdz 13.30 uz skatuves Apgaismo sarunu festivālā Lampa notiks Elektrum Energoefektivitātes centra diskusija "Klimatneitrāls mājoklis – kā to iespējams sasniegt?"

Lai sasniegtu Eiropas zaļā kursa mērķus, nepieciešams efektivizēt un padarīt zaļākus gan jaunos mājokļus, gan esošos, taču – kā to paveikt?

Diskusiju vadīs Elektrum Energoefektivitātes centra eksperts Anrijs Tukulis, piedalīsies arhitekts un pasīvo ēku projektētājs Ervīns Krauklis, Elektrum Energoefektivitātes centra projektu vadītājs Toms Lācis, Eiropas Komisijas pārstāvniecības Latvijā vadītājas vietnieks Mārtiņš Zemītis, kā arī energoauditors, uzņēmuma SIA Energi valdes loceklis Kārlis Grīnbergs.

Savukārt 2. jūlijā no pl. 13.15 līdz 15.15 uz skatuves Izglītības telts Elektrum Energoefektivitātes centra projektu vadītāja Anna Luīze Blodone piedalīsies domapmaiņā "Ilgtspējas risinājumu pārnese no uzņēmējdarbības uz izglītību." Diskusiju rīko Iespējamā misija.

Šai pašā dienā Elektrum Energoefektivitātes centra eksperts Edgars Korsaks-Mills piedalīsies debatē "Ko izvēlēties – elektroauto vai ūdeņraža auto?" Diskusija notiks uz skatuves #Misija no pl. 13.45 līdz 14.45.

Šo diskusiju rīko EIT Urban Mobility RIS Hub Latvia, Inovāciju kustība VEFRESH un RTU Zinātnes un inovāciju centrs.

Elektrum Energoefektivitātes centrs darbojas kopš 1997.gada un ir vienīgais šāda veida centrs Baltijā, kas rūpējas par klientu izglītošanu energoefektivitātē, lai gudrāk un efektīvāk izmantotu elektrību, ūdeni un siltumu.

Centra komanda ir pārliecināta, ka ar savu rīcību un ikdienas paradumiem ir iespējams gan samazināt ģimenes tēriņus par energoresursiem, gan arī aizsargāt un saprātīgi izmantot mūsu kopīgos vides resursus. Elektrum Energoefektivitātes centrā tiek piedāvātas bezmaksas ekskursijas programmu grupām un ģimenēm, kā arī individuālas konsultācijas un audio tūres jebkuram interesentam. Centrā arī tiek demonstrēti inovatīvi eksponāti un daudzveidīgas elektroierīces, kas ikdienā palīdz samazināt enerģijas patēriņu.

Ivita Bidere
AS “Latvenergo”
Preses sekretāre
Tālr.: 67728809; 29279158
ivita.bidere@latvenergo.lv