Elektrum sadarbībā ar Rimi atklāj jaunu elektrouzlādes staciju


AS "Latvenergo" zīmols Elektrum, sadarbojoties ar mazumtirdzniecības veikalu tīklu Rimi, klientu stāvlaukumā atklāj jaunu elektrisko automašīnu uzlādes staciju. 

Šonedēļ Rīgā, Vienības gatvē 194 A, tirdzniecības centra Rimi Aleja klientu stāvlaukumā, atklāta Elektrum 22 kW maiņstrāvas elektrisko automašīnu uzlādes stacija, kurā vienlaicīgi iespējams uzlādēt četras automašīnas. Šobrīd Elektrum klientiem ir pieejamas 40 uzlādes pieslēgvietas, daļa no tām ir uzstādīta kopā ar sadarbības partneriem, kuriem, domājot par savu klientu ērtībām, šobrīd pievienojas lielveikalu tīkls Rimi.

Ansis Valdovskis, AS "Latvenergo" Elektrotransporta uzlādes tīkla attīstītājs: "Ļoti priecājamies par to, ka mums ir jauns sadarbības partneris elektrouzlādes attīstībā Latvijā – klientu augsti novērtētais zīmols Rimi."

Jānis Rutkovskis, Rimi Latvia nekustamo īpašumu departamenta direktors: "Rimi pievērš lielu uzmanību vides jautājumiem, tajā skaitā mazinot plastmasas iepakojumu un pārtikas atkritumus mūsu darbībā, kā arī viena no mūsu ambīcijām ir kļūt par klimatneitrālu uzņēmumu, tāpēc mikromobilitātes risinājumi – uzlādes stacijas pie Rimi – ir svarīgs risinājums, lai lielam cilvēku lokam būtu ērtāk rūpēties par vidi. Šī sadarbība dos būtisku ietekmi paradumu maiņā vides aizsardzības jomā."

A.Valdovskis: "Elektromobilitāte ir jauns un būtisks attīstības posms Latvenergo koncernā. Pamatoti varam teikt, ka esam vieni no pirmajiem un ar pamatīgu vērienu, kas strauji un paliekoši ir pieteikuši savas pozīcijas elektromobilitātes pakalpojumā Latvijā. Elektrum sadarbojas ar zemes īpašniekiem, biroju centriem, tirdzniecības centriem, daudzdzīvokļu ēku projektu attīstītājiem, pašvaldībām un apkaimju biedrībām, lai izveidotu ērtu un pārdomātu uzlādes tīklu. Klientiem ir būtiski, ka tiek nodrošināts kvalitatīvs klientu serviss, ērtas norēķinu iespējas un tehniskais atbalsts visu diennakti. Zināms, ka sabiedrības attieksme pret elektromobilitāti nepārtraukti uzlabojas. Sabiedrība uz elektromobiļiem skatās ar aizvien lielāku uzticību, un tā vairs nav tāla nākotne, drīzāk tuva realitāte, citiem jau šodiena. Turklāt sabiedrība redz, ka elektromobilitātē viņiem ir liels un stabils partneris – Latvenergo. Katrs, kura dzīvesveida atslēgvārds ir zaļš, var būt drošs par mūsu piedāvājumu."

Turpinot attīstību, līdz 2021.gada nogalei gan Rīgā, gan reģionu centros atklājot vairāk nekā 80 pieslēgvietu, Elektrum kļūs par lielāko komerciālo elektroauto uzlādes tīklu Latvijā. Visās Elektrum uzlādes stacijās norēķini ir par izmantotajām kilovatstundām (kWh), tas ir ērts un precīzs veids, kā klients var novērtēt akumulatora uzlādes apjomu. Elektroautomobiļu īpašniekiem ir iespēja Elektrum  internetveikalā arī iegādāties savā mājsaimniecībā izmantojamas uzlādes iekārtas un aksesuārus.

Ivita Bidere
AS “Latvenergo”
Preses sekretāre
Tālr.: 67728809; 29279158
ivita.bidere@latvenergo.lv