Elektrum sāk piedāvāt apkures risinājumus


Latvenergo tirdzniecības zīmols Elektrum paplašina pakalpojumus klientiem, uzsākot apkures iekārtu tirdzniecību. Latvijā aug mājsaimniecību prasības ne tikai pēc izdevīgiem, bet arī ilgtspējīgiem un dabai saudzīgākiem apkures risinājumiem. Elektrum tirgū piedāvās efektīvākās un pret vidi atbildīgas siltumsūkņu tehnoloģijas.

Gan Eiropā, gan arī Latvijā pieaug mājsaimniecību prasības pēc videi draudzīgiem un izdevīgiem risinājumiem, pakāpeniski palielinoties to izmantošanai mājokļos. Līdz ar to aizvien populārāki kļūst siltumsūkņi, arvien attīstoties to efektivitātei un kļūstot pieejamiem plašākam klientu lokam.

Līdz ar zaļā kursa ienākšanu ikdienā arī mājsaimniecības ir motivētas izvēlēties ilgtspējīgākos risinājumus, piemēram, pašas uzstādīt saules paneļus un saražot siltumsūkņiem nepieciešamo elektrību. Uzstādot siltumsūkņus, mājokļos tiek ne tikai ietaupīta vieta, piemēram, kurināmā uzglabāšanai un samazināti ugunsdrošības riski, - šis ir arī loģisks un tālredzīgs solis, ņemot vērā Eiropas Savienības nostāju klimata jautājumos.

"Mūsu pieredzē sadarbībā ar klientiem apliecina, ka arvien vairāk uzmanības tiek pievērsts tam, cik viņu dzīvesveids un mājoklī izmantotās tehnoloģijas ir draudzīgas videi. No šāda viedokļa, siltumsūkņi ir viens no klimatneitrālākajiem mājokļa apkures veidiem, vienlaikus nodrošinot arī pilnvērtīgu komforta sajūtu. Tādējādi Elektrum piedāvājumu attīstība šajā segmentā ir tikai un vienīgi likumsakarīga. Savukārt tiem klientiem, kuru mājokļos apkurei tiek izmantota dabasgāze un citu apkures veidu izvēle ir ierobežota, piedāvājam aizstāt vecos dabasgāzes apkures katlus ar jaunākiem un energoefektīvākiem modeļiem, kas palīdzēs arī paaugstināt mājokļa energoefektivitāti", saka Uldis Mucinieks, AS "Latvenergo" Pārdošanas direktors.

Tirdzniecības zīmols Elektrum apkures tirgū ienāk ar trīs veidu siltumsūkņiem - gaiss-gaiss, gaiss-ūdens, zemes, uzstādīšanas un apkalpošanas servisu. Tā ir ērta un efektīva tehnoloģija, ko var izmantot pat -25 grādu salā un kuras funkcionalitāte ir ievērojami paplašinājusies, piedāvājot arī siltā ūdens sagatavošanu, gaisa dzesēšanu, kā arī izmantot no saules paneļiem saražotu elektroenerģiju. Atšķirībā no jebkura cita apkures veida, siltumsūkņu tehnoloģija nerada ugunsdrošības riskus, kā arī nav nepieciešama vieta kurināmā uzkrājumiem.

Savukārt gāzes apkures lietotājiem ir pieejamas modernākās tehnoloģijas esošo katlu nomaiņai. Joprojām daļa gāzes katlu lietotāju ikdienā izmanto vecā jeb atmosfēriskā tipa gāzes katlus, kurus jaunajās apkures sistēmās aizliegts uzstādīt jau kopš 2015. gada. Ja nav iespējas izvēlēties citu alternatīvu un efektīvu apkures veidu, Elektrum piedāvā modernāko – kondensācijas tipa gāzes katlu ierīkošanu, kas ir energoefektīvāki un arī samazina videi kaitīgo izmešu daudzumu.

Elektrum nodrošina pilna servisa pakalpojums, produkta piegādi un uzstādīšanu, iespēju par uzstādītajiem apkures risinājumiem norēķināties pakāpeniski, līdz pat 5 gadiem, kā arī iekārtu un montāžas darbu garantiju 2 gadi un servisa nodrošināšanu. Elektrum sadarbības partneri iekārtu nodrošinājumam, uzstādīšanai un apkopei ir populārākie pasaules ražotāji un Latvijas uzņēmumi. Papildu informācija meklējiet elektrumveikals.lv.

Ivita Bidere
AS “Latvenergo”
Preses sekretāre
Tālr.: 67728809; 29279158
ivita.bidere@latvenergo.lv