Gaidāma komerciāli vērtīga Latvenergo īpašuma izsole Rīgā


Š.g. novembrī tiek plānota AS "Latvenergo" nekustamā īpašuma izsole, kurā tiks piedāvāts komerciāli īpaši interesants objekts – biroju un ražošanas ēku komplekss un zeme Rīgā, Krustpils ielā 15. 

Objekts atrodas stratēģiski izdevīgā vietā, maģistrālo ceļu infrastruktūras krustojumā, piedāvājot vienlaikus ērti pieejamu un netālu no pilsētas ekonomiskā centra esošu vidi biznesa attīstībai. To apliecina arī vērtētāja atzinums par īpašumu Krustpils ielā 15 kā komerciāli izdevīgu atrašanās vietu ar pozitīvām objekta izmantošanas perspektīvām, jau tagad esot pilsētas rūpnieciskās ražošanas uzņēmumu, komercdarbības un noliktavu apbūves teritorijā.

Īpašumā ietilpst 3ha zemes un 11 ēkas – administratīvā ēka, ražošanas korpuss, darbnīcas, noliktavas un citas telpas, kas pašlaik ir iznomātas. Lēmums par īpašuma pārdošanu tika pieņemts, sakarā ar to, ka īpašums Latvenergo nav nepieciešams turpmākās saimnieciskās darbības nodrošināšanai.

"Šī ir pēdējo desmit gadu laikā vērtīgākā izsole Latvenergo koncernā – saimnieciski pārvaldot savu komercdarbībā neizmantoto nekustamo īpašumu, esam jau pārdevuši vairākus īpašumus visā Latvijā. Taču Krustpils ielas objekts ir īpašs – tas izceļas ar novietojumu un plašu izmantošanas perspektīvu. Nešaubāmies, ka jebkuram nākamajam īpašniekam tā būs lieliska investīcija nekustamajā īpašumā ar plašām biznesa attīstīšanas un izmantošanas iespējām nākotnē," viedokli pauž Arnis Kurgs, AS "Latvenergo" Administratīvais direktors.

Izsoli ar augšupejošu soli plānots atvērt 1. novembrī Tiesu administrācijas elektronisko izsoļu portālā (www.izsoles.ta.gov.lv). Īpašums ar kadastra numuru 01001212449 Krustpils ielā 15, Rīgā, tiks pārdots kā lietu kopība ar visiem piederumiem, nosakot izsoles sākumcenu 3 720 000,00 EUR.


Ivita Bidere
AS “Latvenergo”
Preses sekretāre
Tālr.: 67728809; 29279158
ivita.bidere@latvenergo.lv