Ievēlēts AS “Latvenergo” padomes priekšsēdētājs


Šodien notika AS “Latvenergo” padomes sēde, kurā par padomes priekšsēdētāju ievēlēja Ivaru Golstu, par padomes priekšsēdētāja vietnieku – Kasparu Rokenu.

Kā ziņots, vakar AS “Latvenergo” akcionāru sapulcē iecelta AS "Latvenergo" padome, kurā strādā Ivars Golsts, Toms Siliņš, Aigars Laizāns, Gundars Ruža un Kaspars Rokens. AS "Latvenergo" Revīzijas komitejā strādā Toms Siliņš un Gundars Ruža.

AS "Latvenergo" jaunās padomes sastāvs ir sabalansēts, tās locekļiem kopā ir nepieciešamās kompetences, iemaņas un pieredze uzņēmumu stratēģiju izstrādē un īstenošanā, finanšu vadībā un uzraudzībā, risku pārvaldībā, iekšējā audita jautājumos, korporatīvajā pārvaldībā, kā arī izpratne par Latvenergo koncerna darbības jomām, tostarp zināšanas enerģētikas sektorā, svešvalodu zināšanas, nevainojama reputācija un nepieciešamā pieredze vadošajos amatos.

Ivita Bidere
AS “Latvenergo”
Preses sekretāre
Tālr.: 67728809; 29279158
ivita.bidere@latvenergo.lv
Mājaslapā latvenergo.lv tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot lietot tīmekļa vietni vai nospiežot pogu "Piekrītu", jūs apliecināt savu piekrišanu sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk