Īslaicīgi slēgs satiksmi uz Rīgas HES tilta


Rekonstrukcijas darbu veikšanai Rīgas HES 26. maijā no pl. 20.00 līdz 27. maija pl. 8.00 īslaicīgi tiks slēgta satiksme uz Rīgas HES tilta posmā no Salaspils rotācijas apļa līdz Daugmales rotācijas aplim.

Informējam, ka no šī gada 26. maija plkst. 20.00 līdz 27. maija plkst. 8.00 betona seguma rekonstrukcijas starp Rīgas HES transformatoriem un 330/13,8 kV transformatora demontāžas dēļ tiks slēgta satiksme uz Rīgas HES tilta posmā no Salaspils rotācijas apļa līdz Daugmales rotācijas aplim. Satiksmes dalībniekiem apbraukšanai jāizmanto Dienvidu tilts un Ķeguma HES tilts.

Doles salas un Zirņu salas iedzīvotājiem nokļūšana tiks nodrošināta, saskaņojot kustību ar satiksmes regulētājiem.

Rekonstrukcijas darbu veicējs SIA "Latvijas Energoceltnieks" satiksmes ierobežojumus un izmaiņas ir saskaņojusi ar VSIA "Latvijas Valsts ceļi", kā arī nodrošinās plānoto satiksmes ierobežojuma shēmu un brīdinājuma zīmju izvietošanu.

Vienlaikus AS "Latvenergo" informē, ka projekta "Rīgas HES primāro iekārtu nomaiņa" īstenošanas laikā no 27. maija līdz 31. oktobrim uz Rīgas HES tilta tiks ieviests braucamās daļas sašaurinājums (3 m josla katra virzienā) un braukšanas ātruma ierobežojums līdz 30 km/h.

Ivita Bidere
AS “Latvenergo”
Preses sekretāre
Tālr.: 67728809; 29279158
ivita.bidere@latvenergo.lv