Latvenergo aicina uz vebināru "Vējš – nākotnes enerģija šodien"


3.februārī no pl.10.00 līdz 12.00 AS "Latvenergo" Youtube un Facebook profilā notiks vebinārs Vējš – nākotnes enerģija šodien

Latvijā tuvākajā laikā tiks attīstīti apjomīgi vēja enerģijas projekti, rodot jaunāko tehnoloģiju risinājumus un labākajā veidā izmantojot un ievērojot vides prasības.

Par Eiropas zaļo kursu un vēja enerģijas lomu vebinārā runās Eiropas Komisijas pārstāvniecības Latvijā konsultante Irēna Emīlia Švilpe, AS "Latvenergo" vēja parku attīstības vadītājs Edgars Groza un vēja un saules parku attīstības projektu vadītājs Andis Antāns stāstīs par to, kā Latvenergo plāno izmantot vēja enerģiju un kā darbojas vēja turbīnas.

Vēja enerģijas un vides aspektus raksturos Krista Pētersone (Zaļā Brīvība). Rīgas Tehniskās universitātes Vides aizsardzības un siltuma sistēmu institūta pētnieks Miķelis Dzikēvičs runās par vēja turbīnu dzīves ciklu.

Savukārt pasākumu moderēs AS "Latvenergo" projektu vadītājs Edgars Korsaks-Mills, pēc vebināra – atbildes uz interesentu jautājumiem.

Tiem, kam nav iespēju pieslēgies pasākumam tiešsaistē, būs iespēja to noskatīties ierakstā Facebook un YouTube platformās.

Ivita Bidere
AS “Latvenergo”
Preses sekretāre
Tālr.: 67728809; 29279158
ivita.bidere@latvenergo.lv