Vebinārā diskutēs par elektromobilitātes veicināšanu


26.maijā ar Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministra, Rīgas domes, kā arī sabiedrisko organizāciju pārstāvjiem noritēs vebinārs "Cik strauji elektromobilitāte ienāks mūsu ikdienā?". Elektrum Energoefektivitātes centra rīkotajā pasākumā tiks meklētas atbildes, kāds varētu būt valsts atbalsts elektromobilitātei, kā tā ietekmē pilsētvides plānošanu, kā tās ieviešanu vērtē Rīgas dome u.c. Vebināra tiešraide no plkst. 10.00 - 13.00 tiešsaistē Elektrum Facebook/YouTube kanālos un TVNET portālā.

Ieraudzīt elektromobili vairs nav eksotisks notikums Latvijā, - lai arī vēl skaitliski maz, tomēr tie ir regulāri pamanāmi pilsētu ielās un ne tikai. Lielāka to ienākšana mūsu ikdienā mainīs ne tikai transporta lietošanas paradumus, bet arī pilsētvidi – kā tas varētu izpausties un kādi varētu būt atbalsta mehānismi, lai veicinātu bezizmešu transportu, tiks vēstīts Elektrum Energoefektvitātes centra rīkotajā vebinārā "Cik strauji elektromobilitāte ienāks mūsu ikdienā?".

Vebinārā piedalīsies Artūrs Toms Plešs, Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrs, iezīmējot politiskos soļus attiecībā uz elektromobilitātes attīstības veicināšanu; Inese Andersone, Rīgas domes pilsētas attīstības komitejas priekšsēdētāja, stāstot par Rīgas pilsētas stratēģiju elektromobilitātes veicināšanai; Viesturs Celmiņš, pilsētplānotājs/VEFRESH direktors, par izaicinājumiem elektrotransporta attīstībai pilsētā; Ilmārs Līkums, žurnāla What Car? redaktors, par to, kas šobrīd izdevīgāk - elektriskais vai tradicionālais auto; Viktors Borcovs, Rēzeknes satiksme valdes loceklis, dalīsies pieredzē, kā uzturēt elektrisku sabiedrisko transportu, AS “Latvenergo” Elektrotransporta uzlādes tīkla attīstības eksperti Edgars Korsaks-Mills un Ansis Valdovskis, kā arī citi nozares pārstāvji.

Tiešraides seminārs tiks translēts Elektrum Facebook lapā un YouTube, kā arī portālā TVNET.

Iepazīties ar tiešraides semināra programmu iespējams šeit.

Ivita Bidere
AS “Latvenergo”
Preses sekretāre
Tālr.: 67728809; 29279158
ivita.bidere@latvenergo.lv