Baibu Priedīti atkārtoti apstiprina AS "Sadales tīkls" valdes locekles amatā


AS "Sadales tīkls" padome uz vēl vienu piecu gadu pilnvaru termiņu no 2021.gada 6.jūnija valdes locekļa amatā apstiprinājusi Baibu Priedīti.

Darbu AS "Sadales tīkls" valdē Baiba Priedīte uzsāka 2016. gadā, tiekot izvēlētai atklātā konkursā. Līdztekus valdes locekles pienākumiem B. Priedīte par galvenajiem nākamā perioda akcentiem izvirza pakalpojumu un klientu servisa attīstību un vadību.

Pēdējo gadu laikā AS "Sadales tīkls" kļuvis par profesionālu klientu apkalpošanas uzņēmumu, to apliecina kā klientu apmierinātības pētījumu dati, tā iegūtie apbalvojumi. Pērn Eiropas sadales sistēmas operatoru apvienība E.DSO AS "Sadales tīkla" pakalpojumus e-vidē un datu apmaiņu elektroenerģijas tirgus procesā iekļāvusi starp labās prakses piemēriem klientu apkalpošanā Eiropā. Savukārt 2019. gadā uzņēmums, pateicoties attīstītajai e-videi, kur klientiem pieejami gan pakalpojumi, gan dažādi atbalsta rīki, saņēma informācijas un komunikācijas tehnoloģiju nozares gada balvu "Platīna pele" par digitālo transformāciju.

Baiba Priedīte ieguvusi profesionālo maģistra grādu uzņēmējdarbības vadībā, kā arī augstāko izglītību jurisprudencē ar specializāciju starptautiskajās tiesībās. B. Priedītei ir vairāk nekā 15 gadu pieredze klientu apkalpošanā un klientu attiecību vadībā, tostarp servisa, pārdošanas un biznesa analītikas vadībā, jaunu pakalpojumu, produktu izstrādē un ieviešanā.

AS "Latvenergo" meitasuzņēmums AS "Sadales tīkls" ir elektrības sadales sistēmas operators, kas nodrošina elektroenerģijas piegādi vairāk nekā miljonam klientu objektu un uztur elektrotīklu visā Latvijā gandrīz 93 000 kilometru kopgarumā.