Elektrum elektroauto uzlādes stacijās stājas spēkā jauni tarifi


Elektrum elektroauto uzlādes stacijās stājas spēkā jauni tarifi - 50 kW DC uzlādes stacijās cena par uzlādēto kWh ir EUR 0,3298, 25 kW DC uzlādes stacijās EUR 0,2729, 22 kW AC uzlādes stacijās EUR 0,2299/kWh. 

Šajā gadā noticis ievērojams elektroenerģijas cenu kāpums, un tas saistīts ar globāliem notikumiem – ekonomikai uzrādot atveseļošanās pazīmes pēc Covid-19 pandēmijas, palielinās elektroenerģijas patēriņš, pasaulē ir palielinājusies dabasgāzes cena, ir palielinājušās arī enerģijas ražošanas procesā tik svarīgās izmešu - CO2 kvotu cenas. Šie faktori atstāj būtisku ietekmi uz elektroenerģijas cenu izmaiņām Nord Pool biržā, kurā enerģiju savu klientu vajadzībām iegādājas visi Baltijas un arī Latvijas enerģijas tirgotāji, tajā skaitā – elektrouzlādes operatori.

Šobrīd Elektrum tīklā klientiem ir pieejama 51 uzlādes pieslēgvieta, daļa ir uzstādīta kopā ar sadarbības partneriem. Turpinot attīstību, līdz 2021. gada nogalei gan Rīgā, gan reģionu centros, atklājot vairāk nekā 80 pieslēgvietu, Elektrum kļūs par lielāko komerciālo elektroauto uzlādes tīklu Latvijā. Visās Elektrum uzlādes stacijās norēķini ir par izmantotajām kilovatstundām (kWh), tas ir ērts un precīzs veids, kā klients var novērtēt akumulatora uzlādes apjomu.

Augusta sākumā tiks atklātas jaunas uzlādes stacijas reģionos – Jelgavā, Jēkabpilī, Daugavpilī, Valmierā. Nesen atklātas Elektrum uzlādes stacijas sadarbībā ar tirdzniecības centru Alejas Rimi un tirdzniecības centru  Spice.

Nesen ir paplašināta Elektrum pakalpojumu funkcionalitāte ar vienota rēķina ar pēcapmaksu iespēju un Elektrum uzlādes pakalpojuma nomas iespēju. Pakalpojumu funkcionalitāte tiks paplašināta arī turpmāk, lai mūsu pakalpojumi klientiem būtu aizvien ērtāki.

Elektroautomobiļu īpašniekiem ir iespēja Elektrum  internetveikalā arī iegādāties savā mājsaimniecībā izmantojamas uzlādes iekārtas un aksesuārus.