"Iespējamā misija" konkursā skolām par AS "Latvenergo" finansējumu fizikas kabinetu aprīkojumam pieteikties varēs līdz 8.septembrim


Līdz šā gada 8.septembra plkst. 21.00 pagarināts pieteikumu iesniegšanas termiņš nodibinājuma Iespējamā misija konkursam "AS "Latvenergo" atbalsts izcilu fizikas kabinetu izveidei Latvijas vispārizglītojošās skolās". 

Jau ziņojām, ka no 16.augusta līdz 5.septembrim izsludināts konkurss Latvijas vispārizglītojošām iestādēm, kurā vienai pamatskolai un vienai vidusskolai/ģimnāzijai jeb kopā 10 Latvijas skolām (katra reģiona uzvarētājam ) būs iespēja saņemt balvu – nepieciešamo aprīkojumu mūsdienīga fizikas kabineta aprīkošanai 21 000 EUR vērtībā.

Konkurss norit vienā kārtā, skolas pārstāvim iesniedzot pieteikumu, kas sastāv no pieteikuma anketas, motivācijas vēstules un aizpildītas aprīkojuma anketas, kurā skolas pārstāvis atzīmē, kāds aprīkojums uzvaras gadījumā būtu nepieciešams.

Papildus tam balvā iekļauta arī fizikas skolotāju apmācība par aprīkojuma izmantošanu. Uzvarētāji tiks noskaidroti līdz 2021. gada 16. septembrim.

Konkursa nolikums un informācija atrodama Latvenergo mājaslapas sadaļā Sociālā atbildība/KSA virzieni/Zinātne un izglītība, kā arī Iespējamā misija mājaslapas sadaļā Projekti.
(lūdzam izmantot aktuālus interneta pārlūkus, kā, piemēram, Chrome vai Edge )

Pieteikumus iespējams iesūtīt līdz 8. septembra plkst. 21.00 e-pastā: fizikaskabinets@iespejamamisija.lv. Kontakttālrunis uzziņām: 26343739.

Bērnu un jauniešu izglītošana un ieinteresētības veicināšana apgūt fiziku un citus eksaktos mācību priekšmetus ir Latvenergo koncerna korporatīvās sociālās atbildības prioritāte, kuru atbalsta nodibinājums "Iespējamā misija".

Aktuālā informācija par konkursa gaitu tiks publicēta AS "Latvenergo" Facebook.com profilā (https://www.facebook.com/latvenergo) un nodibinājuma Iespējamā misija Facebook.com profilā (https://www.facebook.com/iespejamamisija).Ivita Bidere
AS “Latvenergo”
Preses sekretāre
Tālr.: 67728809; 29279158
ivita.bidere@latvenergo.lv