Nedēļas nogalē īslaicīgi ierobežos satiksmi


Rīgas HES rekonstrukcijas darbu ietvaros nedēļas nogalē tiks piegādāts lielgabarīta transformators. Lai nodrošinātu piegādes drošumu un pēc iespējas mazāk ietekmētu satiksmi, naktī no 20. uz 21.aprīli ir noteikti īslaicīgi satiksmes ierobežojumi maršrutā Vangaži – Rīgas HES. Šajā laikā atsevišķos autoceļa A2 un citu ceļu posmos kustība tiks organizēta pa pretējā virziena brauktuvi, un vietām īslaicīgi paredzēta autoceļa daļēja slēgšana.

Informējam, ka no šī gada 20.aprīļa plkst. 21.00 līdz 21.aprīļa plkst. 1.00 jauna Rīgas HES transformatora piegādes un novietošanas darbu veikšanai noteikti īslaicīgi satiksmes ierobežojumi maršrutā Vangaži – Rīgas HES. Satiksmes regulēšana, ceļu slēgšana un lielgabarīta sastāva pavadība notiks sadarbībā ar Valsts policiju.

Transformatora piegāde notiks pa iepriekš saskaņotu maršrutu. Autoceļā A2 ceļu pārvads Vangažos tiks apbraukts, veicot apgriešanās manevru Vangažos, savukārt pie apgriešanās vietas pirms Garkalnes (virzienā no Siguldas uz Rīgu) pārvietošanās tiks organizēta pa pretējā virziena brauktuves pusi. Plānota Pleskavas šosejas autoceļa A2 daļēja slēgšana, sākot no krustojuma ar autoceļu V50 Āņi/Ādaži virzienā uz Rīgu. Tāpat daļēji tiks slēgts Pleskavas šosejas autoceļa A2 viadukts ar Tallinas šoseju. Maršruts turpināsies pa Tallinas šoseju līdz pat Rīgas HES. Salaspilī kustība tiks organizēta pa pretējo braukšanas pusi.

Lielgabarīta kravu, kuras kopējais garums ir 34 m, svars 246 t, augstums 5,95 m, pavadīs divas pavadošā transporta automašīnas.

Atvainojamies par iespējamām neērtībām un aicinām ievērot pavadošā transporta un Valsts policijas rīkojumus.

Maršruta specifikācija


Rekonstrukcijas darbu veicējs SIA "RECK" satiksmes ierobežojumus un izmaiņas ir saskaņojusi ar VSIA "Latvijas Valsts ceļi", kā arī nodrošinās plānoto satiksmes ierobežojuma shēmu un brīdinājuma zīmju izvietošanu.

Transportēšanu veic SIA "Ursus Forwarding".

Ivita Bidere
AS “Latvenergo”
Preses sekretāre
Tālr.: 67728809; 29279158
ivita.bidere@latvenergo.lv