Notiks tiešraides seminārs par elektrotransporta uzlādes iespējām


Š.g. 4. novembrī tiem, kuri plāno iegādāties elektroautomobili, un citiem interesentiem notiks tiešraides seminārs “Kā izvēlēties piemērotāko elektroauto uzlādes risinājumu?” Tiešraidei Elektrum sociālajos kontos būs iespējams pieslēgties no plkst. 10.00 līdz 12.30. Tiešraides seminārā galvenā uzmanība tiks pievērsta praktiskiem elektroauto uzlādes risinājumiem un pieredzei.

Latvijā aug interese par elektrotransportu, un viens no interesējošajiem jautājumiem ir arī to efektīvas uzlādes risinājumi. Cilvēkiem, kuri plāno iegādāties elektroauto, svarīga ir drošība par uzlādes iespējām gan ceļā, gan arī mājās. Savukārt uzņēmējiem elektroauto uzlādes nodrošinājums var būt jauna pakalpojumu iespēja laikā, kad pakāpeniski sāk pieaugt elektroauto lietotāju skaits. To, ka elektroauto skaits un uzlāde ir savstarpēji vienotas lietas, jau ir uzsvēruši nozares eksperti, un šobrīd var droši apgalvot, ka Latvijā izmantot elektrotransportu ir droši jeb – palikt uz ceļa ar izlādējušos akumulatoru nav iespējams.

Tiešraides semināru “Kā izvēlēties piemērotāko elektroauto uzlādes risinājumu?” rīko Elektrum Energoefektvitātes centrs, un tas notiks trešdien, 4. novembrī, no plkst. 10.00 līdz 12.30. Galvenā uzmanība vebinārā tiks pievērsta praktiskiem elektroauto uzlādes risinājumiem un pieredzei – kādi ir publiskās uzlādes tīkla tuvākās attīstības plāni lielākajiem tā veidotājiem – CSDD un Elektrum, kā visērtāk savu transporta līdzekli uzlādēt mājās, kā arī valstiskajam skatījumam uz elektromobilitātes veicināšanu.

Tiešraides seminārā piedalīsies Jānis Kalniņš, Satiksmes ministrijas Autosatiksmes departamenta Autotransporta nodaļas vecākais referents, Kaspars Cikmačs, AS “Latvenergo” Tehnoloģiju un atbalsta direktors, Pauls Beinarovičs, CSDD Elektromobilitātes vadības un koordinācijas daļas priekšnieks. Praktiskus risinājumus raksturos Māris Avotiņš, Fiqsy vadītājs un līdzīpašnieks, AS “Latvenergo” elektromobilitātes eksperti – Ansis Valdovskis, Edgars Korsaks-Mills, Kaspars Straume un Ivars Inkins.

Tiešraides seminārs tiks translēts tiešraidē Elektrum Facebook lapā un YouTube kanālā.

Iepazīties ar tiešraides semināra programmu un pieteikties aicinām līdz 3. novembrim šeit.

Ivita Bidere
AS “Latvenergo”
Preses sekretāre
Tālr.: 67728809; 29279158
ivita.bidere@latvenergo.lv