Izzinošs piedzīvojums Enerģētikas muzejā


Latvenergo koncerna Enerģētikas muzejs Ķegumā aicina ģimenes ar bērniem un 1. – 9. klašu skolēnus uz jaunu izglītojošo nodarbību "Ekspedīcija Enerģētikas muzejā", atklājot enerģētikas mantojumu un industrijas attīstību.

Enerģētikas muzeja izglītojošais piedāvājums ir papildināts ar jaunu nodarbību ģimenēm ar bērniem un 1. – 9. klašu skolēniem − "Ekspedīcija Enerģētikas muzejā". Nodarbības ietvaros tās dalībnieki gida pavadībā dosies nelielā ekskursijā, apskatot  muzeja ekspozīciju. Pēc tam dalībnieki saņems ekspedīcijas darba lapas ar jautājumiem. Rūpīgi izpētot muzeja eksponātus, kinētiskajā sienā "Elektrības ceļš", digitālajās izstādēs "Ķeguma hidroelektrostacija Eduarda Krauca fotogrāfijās", "Krājuma kolekciju izlase" un vietnē https://energetikasmuzejs.lv esošo informāciju, ekspedīcijas dalībnieki varēs rast atbildes uz jautājumiem par enerģētikas mantojumu, industrijas attīstību un enerģijas ražošanu AS "Latvenergo". Veiksmīgākajiem ekspedīcijas dalībniekiem pārsteigums garantēts!

Ekspedīcija būs izzinošs piedzīvojums muzejā un enerģiski kopā pavadīts laiks ar ģimeni vai klasesbiedriem!

Aicinām pieteikties ne vēlāk kā divas darba dienas pirms plānotā apmeklējuma, aizpildot pieteikumu mājaslapas sadaļā Muzejs.