Elektrum samazina dabasgāzes cenu


Otro gadu darbojoties dabasgāzes tirgū, AS “Latvenergo” ar tirdzniecības zīmolu Elektrum ir lielākais elektroenerģijas un dabasgāzes tirgotājs Latvijā. No augusta Elektrum klientiem samazina dabasgāzes cenu. 

No šī gada 1.augusta Elektrum klientiem dabasgāzes cena tiek samazināta par 10 līdz 30% atkarībā no izvēlētā produkta veida, noslēdzot jaunu vai pagarinot līdzšinējo līgumu no 1.jūlija. Klientiem, kuri izvēlējušies produktu Elektrum Dabasgāze Virtuvei, dabasgāzes cena samazināsies par 10 %. Savukārt produktiem Elektrum Dabasgāze Siltumam un Siltumam+ dabasgāzes cena samazināsies par 30%, kas ir par 4.3% mazāk nekā valstī pieejamā regulētā gāzes cena.

Rēķinā izmaiņas attiecas uz vienu -  dabasgāzes komponenti. Kopējo rēķinu veido arī  pārvades un sadales tarifs un akcīzes nodoklis. Līdz ar to kopējā rēķina samazinājums klientam būs apmēram puse no samazinājuma procentiem.

“Komfortabls un drošs pakalpojums ar pievienoto vērtību ir ļāvis izveidot klientu uzticību mums un tādējādi Elektrum ir lielākais elektroenerģijas un dabasgāzes tirgotājs Latvijā. 21% no mūsu dabasgāzes klientiem izmanto gāzi apkurei un ūdens sildīšanai, novērtējot ne tikai tās cenu, bet arī iespēju izvēlēties uzticamu un profesionālu ikgadējo apkures katlu apkopi un energorisku apdrošināšanu, kas pieejama tikai pie Elektrum. Pie reizes vēlos atgādināt – mēs esam par drošību un uz to aicinām arī gāzes lietotājus, neaizmirstot veikt gāzes katla apkopi ne retāk kā reizi gadā ”, saka Edgars Strods, AS “Latvenergo” Produktu attīstības un vadības daļas vadītājs.

Latvijā dabasgāzi saimniekošanai virtuvēs izvēlas aptuveni 400 000 mājsaimniecību, bet to kā apkures veidu, tātad ar lielāku patēriņu ikdienā, izvēlas aptuveni 50 000 mājsaimniecību. Ja salīdzina patērētāju struktūru, tad starp Elektrum klientiem apkures klientu proporcija ir lielāka nekā Latvijas dabasgāzes tirgū kopumā. Izvēli par labu Elektrum nosaka tas, ka dabasgāzes pakalpojuma klientiem ir pieejamas nozarē ērtākās norēķinu un klientu apkalpošanas iespējas – mobilā lietotne, pašapkalpošanās portāls, bezmaksas klientu serviss un vienots rēķins gan par elektroenerģiju, gan dabasgāzi. Šobrīd dabasgāzes tirgū apkalpojot vairāk nekā 8000 mājsaimniecību, Elektrum no augusta nodrošinās zemākās dabasgāzes izmaksas valstī.

Elektrum dabasgāzes klientiem nodrošina apvienotu elektrības un gāzes rēķinu, konkurētspējīgu cenu un piedāvā papildu iespējas dabasgāzes drošai lietošanai. Nodrošinot ne tikai pamatproduktu – gāzi, tiek  piedāvātas papildu iespējas pakalpojuma drošumam – apkures klientiem Siltums+ tā ir klienta gāzes katla ikgadējā apkope un energorisku apdrošināšana.

Pāreja no iepriekšējā tirgotāja pie Elektrum ir vienkārša un ērta, jo visas formalitātes nokārto Elektrum. Pieņemot lēmumu, pāreju var izdarīt pašapkalpošanās portālā elektrum.lv vai zvanot uz klientu servisu 8400.

Ivita Bidere
AS “Latvenergo”
Preses sekretāre
Tālr.: 67728809; 29279158
ivita.bidere@latvenergo.lv