Noslēgti pirmie Elektrum dabasgāzes mājsaimniecībām līgumi


Nedēļas nogalē jau noslēgti pirmie līgumi par Elektrum dabasgāzes produktu piegādi mājsaimniecībām. Pats pirmais līgums noslēgts divas stundas pēc uzņēmuma publiskā paziņojuma. šobrīd mājsaimniecības izvēlējušās visu trīs grupu produktus – virtuvei, apkurei un arī apkurei ar gāzes katla apkopi. 

Elektrum par savu piedāvājumu Latvijas mājsaimniecībām dabasgāzes tirgū paziņoja š.g. 14.februārī.  Dabasgāzes tirdzniecība tiek uzsākta šodien, 18.februārī, un klientu interese ir augsta, ko apliecina arī klientu servisā saņemtie jautājumi. Kā uzsvēra Uldis Mucinieks, AS “Latvenergo” Pārdošanas direktors, Elektrum mērķis ir mēreni pakāpeniska izaugsme, sasniedzot līdz 10% no dabasgāzes tirgus tuvāko piecu gadu laikā.

Elektrum piedāvā trīs veida produktus dažādiem dabasgāzes lietošanas apjomiem un paradumiem – Elektrum Dabasgāze Virtuvei piemērots maza dabasgāzes patēriņa (0.50 MWh/gadā) klientiem, kuri dabasgāzi izmanto tikai ēdiena gatavošanai, Elektrum Dabasgāze Siltumam ir piemērots klientiem ar lielu dabasgāzes patēriņu (25 MWh/gadā), kuri dabasgāzi izmanto galvenokārt apkurei, ūdens sildīšanai, savukārt Elektrum Dabasgāze Siltumam+ papildus tiek piedāvāts gāzes katla apkopes pakalpojums. 

Ar visiem produktiem iespējams iepazīties portālā elektrum.lv, izvēloties piemērotāko un arī noslēdzot līgumu par turpmāko piegādi.

Pāreja no iepriekšējā tirgotāja pie Elektrum ir vienkārša un ērta, jo visas formalitātes nokārto Elektrum. Pieņemot lēmumu, pāreju var izdarīt pašapkalpošanās portālā elektrum.lv vai zvanot uz klientu servisu 80200400.

Ivita Bidere
AS “Latvenergo”
Preses sekretāre
Tālr.: 67728809; 29279158
ivita.bidere@latvenergo.lv