AS "Latvenergo" izsludina konkursu sociālās palīdzības jomā 60 000 eiro apmērā


AS "Latvenergo" sadarbībā ar nodibinājumu Fonds "Ziedot.lv" izsludina projektu konkursu bērnu un pieaugušo ar īpašām vajadzībām sociālajam atbalstam. Piecu gadu laikā kopējais atbalsta apjoms ir sasniedzis 405 000 eiro. Šogad projektu īstenošanai līdz 2022.gada beigām ir paredzēti 60 000 eiro.

Kopš 2017.gada AS "Latvenergo" sadarbībā ar nodibinājumu Fonds "Ziedot.lv" izsludina konkursus sociālās jomas atbalstam. Tie ir bijuši gan projekti bērnu un pieaugušo atbalstam, gan arī īpašs konkurss saules paneļu uzstādīšanai uz sabiedriskā labuma organizāciju ēku jumtiem, kas tika īstenots pagājušajā gadā. Šogad sabiedriskā labuma organizācijas atkal ir aicinātas pieteikt savas idejas bērnu un pieaugušo ar īpašām vajadzībām atbalsta projektiem, lai realizētu ieceres šīs sabiedrības daļas labā. To realizācijai līdz gada beigām ir paredzēti 60 000 eiro.

"Piekto gadu ziedojot līdzekļus sociālajai jomai, ir īstenota virkne sabiedrībai vajadzīgu projektu visos Latvijas reģionos. Uzņēmīgu un tajā pašā laikā labdarošu cilvēku iniciatīvas ļāvušas mums visiem pamanīt līdz šim nepamanīto un palīdzēt tiem, kuriem pašiem nav iespēju mūs uzrunāt. Ticu, ka arī šogad iesniegtās idejas vietējo kopienu sociālajam atbalstam būs radošas un uz patiesu labumu vērstas", konkursa nozīmi uzsver Ingrīda Lāce, AS "Latvenergo" Starptautisko attiecību un KSA direktore.

"Atbalstot sociālās jomas projektus laikā, kad sabiedrība saskaras ar ekonomiskajiem izaicinājumiem, ļauj cilvēkiem ar īpašām vajadzībām justies drošāk un sajust sabiedrības solidaritāti. Ziedot.lv augsti novērtē AS "Latvenergo" sociālās atbildības iniciatīvas", saka nodibinājuma Fonds "Ziedot.lv" vadītāja Rūta Dimanta.

AS "Latvenergo" aicina biedrību un nodibinājumu pārstāvjus pieteikties konkursā, aizpildot un iesniedzot pieteikumu vietnē nvo.ziedot.lv līdz 2022.gada 9.jūlijam. Par projektu pieteikumu sagatavošanu un citiem nosacījumiem 21. jūnijā, kā ierasts, plānots informatīvais seminārs visiem tā interesentiem.

Konkursa nolikums un pieteikuma veidlapa atrodami nodibinājuma Fonds "Ziedot.lv" interneta vietnē.

Ivita Bidere
AS “Latvenergo”
Preses sekretāre
Tālr.: 67728809; 29279158
ivita.bidere@latvenergo.lv