Latvenergo aicina investorus uz virtuālo konferenci par 2021.gada 12 mēnešu finanšu rezultātiem


AS "Latvenergo" aicina visus obligacionārus, investorus, masu mediju pārstāvjus un ikvienu interesentu piedalīties uzņēmuma rīkotajā virtuālajā konferencē š.g. 7.martā plkst. 16.00 (pēc Latvijas laika). Lai pievienotos vebināram, lūdzam reģistrēties, izmantojot zemāk norādīto saiti.

Vebināru vadīs un uz dalībnieku jautājumiem atbildēs AS "Latvenergo" Finanšu direktors Guntars Baļčūns. Vebināra ietvaros Guntars Baļčūns analizēs Latvenergo koncerna 2021.gada 12 mēnešu nerevidētos finanšu rezultātus, kā arī informēs par aktualitātēm koncernā. Pēc prezentācijas uzņēmuma pārstāvis atbildēs uz vebināra apmeklētāju jautājumiem. Vebināra prezentācija notiks angļu valodā, taču būs iespēja uzdot jautājumus arī latviešu valodā.

Aicinām Jūsu jautājumus uzņēmumam iesūtīt līdz 6. martam uz e-pastu: ieva.unda@nasdaq.com vai uzdot tos reģistrācijas saitē zemāk.

Lai pieteiktos dalībai vebinārā, lūdzam iepriekš reģistrēties šeit: https://attendee.gotowebinar.com/register/5111680555681629453Pēc pieteikuma formas aizpildīšanas uz norādīto e-pastu tiks nosūtīta saite uz vebināru un instrukcija. Pirmoreiz pieslēdzoties Nasdaq Baltic vebināram, būs nepieciešams lejuplādēt lietotni. Turpmāk, lai pievienotos vebināriem biržas platformā, atkārtoti lietotne nebūs jālejuplādē.