Latvenergo aicina investorus uz virtuālo konferenci par 2022. gada 6 mēnešu finanšu rezultātiem


AS "Latvenergo" aicina visus obligacionārus, investorus, masu mediju pārstāvjus un ikvienu interesentu piedalīties uzņēmuma rīkotajā virtuālajā konferencē š.g. 8.septembrī plkst. 16:00 (pēc Latvijas laika). Lai piedalītos vebinārā, lūdzam iepriekš reģistrēties, izmantojot zemāk norādīto saiti.

Vebināra ietvaros AS "Latvenergo" Finanšu direktors Guntars Baļčūns prezentēs 2022.gada 6 mēnešu finanšu rezultātus, kā arī informēs par aktualitātēm koncernā. Pēc prezentācijas norisināsies jautājumu un atbilžu sesija, kurā ikviens ir aicināts uzdot savus jautājumus uzņēmumam. Vebināra prezentācija notiks angļu valodā, taču jautājumus būs iespēja uzdot arī latviešu valodā.

Aicinām savus jautājumus uzņēmumam iesūtīt līdz 7.septembrim uz e-pastu: ieva.unda@nasdaq.com vai uzdot tos reģistrācijas saitē zemāk.

Lai pieteiktos dalībai vebinārā, lūdzam reģistrēties šeit: https://nasdaq.zoom.us/webinar/register/WN_KN6opj6STveFPKqfbbyaiA

Pēc pieteikuma formas aizpildīšanas uz norādīto e-pastu tiks nosūtīta saite uz vebināru un informācija par pieslēgšanos.