Latvenergo aicina investorus uz virtuālo konferenci par 2022.gada 12 mēnešu finanšu rezultātiem


AS "Latvenergo" aicina visus obligacionārus, investorus, masu mediju pārstāvjus un ikvienu interesentu piedalīties uzņēmuma rīkotajā virtuālajā konferencē š.g. 7.martā pl. 16.00 (pēc Latvijas laika). Lai piedalītos vebinārā, lūdzam iepriekš reģistrēties, izmantojot zemāk norādīto saiti.

Vebināra ietvaros AS "Latvenergo" Finanšu direktors Guntars Baļčūns prezentēs neauditētos 2022.gada 12 mēnešu finanšu rezultātus, kā arī informēs par aktualitātēm koncernā. Pēc prezentācijas norisināsies jautājumu un atbilžu sesija, kurā ikviens ir aicināts uzdot savus jautājumus uzņēmumam. Vebināra prezentācija notiks angļu valodā, taču jautājumus būs iespēja uzdot arī latviešu valodā.

Aicinām savus jautājumus uzņēmumam iesūtīt līdz 6.martam uz e-pastu: ieva.unda@nasdaq.com vai uzdot tos reģistrācijas saitē zemāk.

Lai pieteiktos dalībai vebinārā, lūdzam reģistrēties šeit: https://nasdaq.zoom.us/webinar/register/WN_lPivqEpmRqi_Xj2C4h77Rw 

Pēc pieteikuma formas aizpildīšanas uz norādīto e-pastu tiks nosūtīta saite uz vebināru un informācija par pieslēgšanos.