Pieteikšanās enerģētikas īpašajam notikumam – Gada balvai 2022


Līdz 17.oktobrim var pieteikties Latvijas Zinātņu akadēmijas un AS ”Latvenergo” konkursam ”Gada balva 2022". Tā mērķis ir motivēt Latvijas zinātniekus veikt pētījumus, īpaši lietišķos, enerģētikas attīstības veicināšanai un inovāciju vides veidošanai. 

Gada balva tiek pasniegta trīs nominācijās – profesora Alfrēda Vītola vārdbalva par izcilu devumu enerģētikā, balva par nozīmīgu devumu enerģētikā (līdz 2 balvām) un balva par panākumiem enerģētikā jaunajiem zinātniekiem (vecumā līdz 40 gadiem) (līdz 5 balvām).

Ar enerģētikas nozari tiešā veidā ik dienu saskaras katrs Latvijas iedzīvotājs un bez šīs tautsaimniecībai būtiskās nozares attīstības nav iespējama arī valsts izaugsme. Tādēļ, lai veicinātu nozares un zinātnes attīstību, izceltu izcilu jauno zinātnieku veikumu vai mūža devumu enerģētikā, ir iedibināta AS "Latvenergo" un Latvijas Zinātņu akadēmijas Gada balvas pasniegšana zinātniekiem. Šis ir viens no galvenajiem nozares notikumiem, kas ik gadu pulcē Latvijas vadošos inženiertehnisko zinātņu mācībspēkus, pētniekus, nozares ekspertus un līderus, AS "Latvenergo" speciālistus un LZA pārstāvjus.

Informācija par pieteikumiem pretendentiem mājaslapas sadaļā Karjera/Konkursi un stipendijas.

Ivita Bidere
AS “Latvenergo”
Preses sekretāre
Tālr.: 67728809; 29279158
ivita.bidere@latvenergo.lv